Medlemsbedriftene

Her finner du oversikt over alle medlemsbedriftene for opplæringskontoret Nord. Disse gjelder både i Troms og Finnmark.

Tømrer bedrifter

  • Komplett-Bygg AS (Sørkjosen)paatake@gmail.com
  • Storesté Entreprenør AS (Storslett) ron.victor@storeste.no
  • Storslett Bygg AS (Storslett) - stbygg@nordtroms.net
  • Betongservice AS (Sørkjosen) – reidar@betongservice.net   byggtorget@betongservice.net
  • Byggmann AS (Skjervøy) – byggmann@nordtroms.net
  • Nord Troms Bygg og Anlegg AS  (Birtavarre) – ntbaas@yahoo.com
  • Ing.Arnt Larsen (Furuflaten) – ingarntlarsen@gmail.com
  • (Byggmester) Tor Bertelsen  ( Rotsund) – byggmesterbertelsen@gmail.com
  • Per Strand Storslett (Storslett)- arnt.ivar.steinsvik@per-strand.no   ronvo@start.no
  • Bygginord AS (Oteren)- bjornar.elvemo@blabolig.no     pal.rognli@storfjord.net
  • Sandøy Bygg AS (Rotsund)- sandoy.bygg@nordtroms.net
  • Trond Arild Simonsen AS (Arnøyhamn)- trond.simonsen@nordtroms.net
  • Kåfjord Vekst  AS (Birtavarre)- post@kafjordvekst.no
  • Tømmer og betong as,(Skjervøy).-tb.as@trollnet.no
  • Kvænangen produkter, (Sørstraumen)-kurt@kvp.as ; mw@kvp.as
  • Kåre Joakim Pedersen, 9144 Samuelsberg/Thomas Hansen.- ttomashansen@gmail.com
  • Tømrer Dyrnes,  9020 Tromsdalen.- Dyrnesdan@hotmail.com
  • RT Bygg Alta as: post@rtbyggalta.no
  • Henriksen bygg og flis as, (Storslett)ohenriksen@gmail.com 
  • Skjervøy asvo, Skjervøy: havard@skjervoy-asvo.no ; johan@skjervoy-asvo.no
  • JS Bygg as. Skjervøy: jsbygg@outlook.com
  • Nytt Bygg AS (Skjervøy) - magnaste@oneline.com

Rørlegger bedrifter

Anleggsmaskinfører bedrifter

  • JOWA Maskin AS (Storslett) – joar@jowamaskin.no
  • Artic Pukk og Grus AS (Nord-Lenangen)- post@articpukk.no
  • Manndalen Maskin (Samuelsberg)- jarl-ped@online.no
  • Robertsen og Slotnes AS (Skjervøy)- post@robertsenogslotnes.no      steinar@robertsenogslotnes.no
  • EFA Maskin (Tromsø/Storslett)  - arild@efamaskin.org
  • Lyngen maskinstasjon - arilribe@frisurf.no
  • Arctic Minerals as (Alta)post@arcticminerals.no
  • Skjervøy park og anlegg AS  - lennartwaage@gmail.com

Industri bedrifter

  • Cinderella EcoSolutions AS( tidligere ecotech)- Industrimontør (Furuflaten)-  frode@ecotech.no   odd.arne@ecotech.no
  • Furstål AS- Industrimekaniker(Furuflaten)- firmapost@furstal.no ;  ahj@furstal.no  ;  frode@furstal.no
  • Haplast AS- Produksjonsteknikk ( Furuflaten)- geir@haplast.no   tommy@haplast.no     knut@haplast.no ; speedo1@online.no
  • Akva ren AS- Produksjonsteknikk(Furuflaten)- akvaren@akvaren.no / arild@akvaren.no
  • Focus Interiør AS- Produksjonsteknikk (Målselv-Rundhaug)- kurt@focusinterior.no     ordre@focusinterior.no
  • Arctic plast AS- Plastfag (Furuflaten)- osk@arcticplast.no
  • Nord Troms Sveis og Mekaniske AS- Industrirørlegger (Skibotn)- alex@sveis-mek.no
  • NOFI Tromsø- www.nofi.no.- skiftlederoljevern@nofi.no geir@nofi.no  kuttebord2@nofi.no
  • Remiks miljøpark as. Tromsø:  sten.olsen@remiks.no 

Motorsykkel- og scooter fag bedrifter

  • Motorsentere AS (Storslett) – salg@motor-senter.com
  • Motor & Mariner Rotsund AS (Sørkjosen)mom.norway@gmail.com
  • Nyvoll Motor AS (Sørkjosen)- nyvollmotor@nyvollmotor .no

Bilfag bedrifter

  • Reisa Bilsenter AS (Sørkjosen) - idar@reisabilsenter.no
  • Storslett Auto AS- Bilfag-lette kjøretøy (Storslett)- andre@storslett-auto.no   
  • Nordic Last og Buss as – Tunge kjøretøy,  (Storslett)- asgeir.bredesen@nordiclb.no

 

 Gjenvinning

  • Avfallsservice AS- Gjenvinning (Storslett)- jan.arne@avfallsservice.no     kjellarve@avfallsservice.no
  • Remiks produksjon AS- Gjenvinning (Tromsø)- anne.bakken@remiks.no pal.teisnes@remiks.no
  • Senja Avfall AS- Gjenvinning (Finnsnes)-firmapost@senja-avfall.no     bernt@senja-avfall.no

Kulde-og varmepumpemontør

  • ElektroKjøl AS (Sørkjosen)- trond@elektrokjol.no 
  • Johnson Controls Norway AS (Tromsø) - stian.granli@jci.com

Logistikk

  • PostNord AS (Harstad) – aro@tollpost.no
  • Materialhandelen AS (Burfjord) – post@materialhandelen.no
  • Servicenord Engros AS (Harstad) – trond@servicenord.no
  • BM Per Strand Storslett AS (Storslett)- arnt.ivar.steinsvik@per-strand.no     ronvo@start.no
  • Østlyngen Møbler AS,( Alta ) -havard.alta@fagmobler.no
  • Nordtro AS (Nordreisa)terje@nordtro.no   firmapost@nordtro.no

Kontor og Administrasjon

  • AIS Regnskap (Olderdalen)bes@aisregnskap.no
  • Ymber AS (Sørkjosen) – gunn.marit@ymber.no
  • Kåfjord Vekst AS (Birtavarre) - Johnny@kafjordvekst.no
  • Nordtro AS (Sørkjosen)- firmapost@nordtro.no
  • Stiftelsen NYBO (Storslett)- torenybo@nordtroms.net
  • Remiks Miljøpark (Tromsø)- anne.bakken@remiks.no ; siw.myreng.artzen@remiks.no
  • Avfallsservice As (Storslett)- mariann@avfallsservice.no
  • Haplast  AS (Furuflaten)- bente@haplast.no
  • Opplæringskontoret Nord (Storslett) post@opplaringnord.no

Salg

  • Salgspluss AS (Tromsø)oystein@salgspluss.no
  • Remiks miljøpark AS (Tromsø) - anne.bakken@remiks.no
  • Østlyngen Møbler AS ( Alta ) -havard.alta@fagmobler.no
  • Solberg PettersenAS (Tromsø) jonny.nilsen@solbergpettersen.no  ;  kim@solbergpettersen.no
  • Min Mote AS (Storslett) min.mote.as@gmail.com

IKT-Service bedrifter


Yrkessjåfør bedrifter

  • Nobina Norge AS (Tromsø) – office@nobina.no
  • JOWA Maskin AS (Storslett) - joar@jowamaskin.no
  • Bussring AS (Storslett)- per@bussring.no
  • Brødrene Albrigtsen AS (Årviksand)
  • Eriksen Maskin (Alta) – ov-e@online.no
  • A.Pedersen og Sønn (Oteren) - transport@apedersen.no
  • Nordlogistikk AS (Storlsett) – sandberg@nordlogistikk.com
  • Odd Steinar Høyvik Transport AS (Furuflaten) – ohoeyvik@online.no
  • PostNord Logistics AS (Tromsø) – karl.mortensen@postnord.com
  • Servicenord Engros AS (Harstad) – stig@servicenord.no
  • Avfallsservice AS (sørkjosen)-  jan.arne@avfallsservice.no     kjellarve@avfallsservise.no
  • RAMN Transport as. (Harstad)- ramntransport@hotmail.com
  • Vatne Transport AS (Samuelsberg)- post@vatne-transport.no
  • Frank Johan Rundhaug (Storslett)- rundha@online.no
  • Fredeng AS (Karasjok)- geir@fredeng.no
  • Kvænangen Produkter AS (Sørstraumen)- kurt@kvp.as
  • R. Amundsen Transport (Bjørnevatn)- rune@amundsen-transport.no
  • Senja Avfall AS (Finnsnes)- firmapost@senja-avfall.no  bernt@senja-avfall.no
  • Lyngen Reker as (Lennangsøyra/lyngen) post@lyngenreker.no  ; rogekvit@gmail.com